Якийсь такий незрозумілий вечірній пост. Навіяло відкритими дверима.

Стандартний

Власне, не може зрозуміти, що мене змушує логінитись тут і щось сюди калякати. До певного моменту я думала, що я цілком можу обійтись і без публічних сповідей. Але потім згадала, що мені певною мірою чхати на те, хто це читає чи не читає, а писати треба хоча б для того, щоб систематизувати те, що твориться у моїй темній голові. Одній людині прекрасно вдається вносити туди щось добре й світле, але те відбувається нечасто у зв’язку з його страшенною зайнятістю.

Спроба усвідомити, що відбувається зі мною на даному етапі життя. Робота, особисте – то фігня. Куди поділась моя внутрішня рівновага, мать її? Де мій особистий спокій? От стою на кухні і не можу навіть гріночку спокійно засмажити, душа-то неспокійна. От дивлюсь чергову серію “Декстера”, і той прирізає чергову жертву, а мені неспокійно, і не тому, що мені її шкода, а тому, що мої думки десь літають у ванільних небесах. А, і ще тому, що душа, мать її, неспокійна. Не в захваті я від таких тенденцій, шановні. Я вже не згадую про те, що мені сниться грьобане казначейство і його грьобана нестача коштів на єдиному казначейському рахунку. Кілл мі нау.

Я списую все на зміни. Вони наявні в моєму житті, і завжди глобальна зміна звичного порядку протікання речей перетрушує цю саму душу і перевертає усе догори дригом. І зараз важливо – прийняти ці зміни і заспокоїти серце, яке частіше почало боліти.

Advertisements

2 thoughts on “Якийсь такий незрозумілий вечірній пост. Навіяло відкритими дверима.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s