Нові сторінки

Стандартний

tumblr_mg2ae45RGX1rzw69ko1_500_large Ось і почався новий рік. Нова сторінка. Дочитуючи попередню, завжди хочеться дочитати швидше, щоб перегорнути на нову. Пролітаєш рядки. І завжди цікаво, що ж буде далі. А часом буває й таке, що очікування не виправдовуються. Але чи вперше ми розчаровуємось у чомусь… Мали б уже звикнути.

Взагалі, розуміння того, що ти уже дорослий, приходить після того, коли свято Нового року втрачає для тебе будь-яку магію. Коли уже перший день втрачає новизну. Коли не хочеться нічого особливого, і коли він перетворюється на звичну буденність. Коли на другий день ти уже топаєш на роботу, а не проводиш новорічні свята в шалених канікулах. Боляче втрачати те, що колись було для тебе дорогим, особливим… мало значення… а зараз уже не має.

Advertisements

10 thoughts on “Нові сторінки

  1. а потім через пару років ти віднаходиш новий рік десь посеред лютого, коли уперше випав лапатий сніг і він тако повільно опускається на землю у світлі тьмяних ліхтарів. І падає тобі на щасливі долоні, на лице, що світиться від щастя і тепла. Вони тануть і тане твоя дорослість. ‘Бувай старий’, а ти малий уже кидаєш сніжки у вивіски магазинів і перехожих.

  2. Щоб не дорослішати – плекай у собі мрійництво, ідеалізм, максималізм юнацький. Слухай Ляпіса Трубяцкого – він навчить і надихне тебе на боротьбу із дорослим, позбавленим магії світом. Світ без магії – це як людина, у якої вирізана нирка.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s