Організація і методика вбивства :)

Стандартний

tumblr_mh11izPNx01s1mnl7o1_500_large *Прохання серйозно не сприймати. Only чорний гумор*

Обдивилась я тих серіалів. Ну тих, де головні герої – інтелектуально-накачані чоловіки на пару із сексапільними блондо-брюнетками швиденько, всього-навсього за 40 хвилин, розкривають криваві вбивства. Знаходять вбивцю за волосинкою, яку той випадково зронив на підлогу.

Але життя – така складна штука, що рано чи пізно ви захочете когось вбити нафік. Замочити, застрелити, укокошити, прибити, повісити, роздушити, придушити, переїхати, роз’їхати (а може й об’їхати). Більше того, якщо таке бажання у вас виникає щодня – це ще не привід звертатись до психіатра з проханням діагностувати маніакальний психоз.

Отож, обов’язково мусите все спланувати. Ну пам’ятаєте, як в універі курсові робили? Мета, завдання, методи… Ну окей, мету можете не формулювати. І так зрозуміло. Завдання теж. Пройдемось по методам. Визначтесь одразу із способом вбивства, так буде простіше спланувати далі свої дії. Револьвер? Ніж? Лопата?

Далі складіть план. Потрібно чітко визначити час, місце, знаряддя, куди ви заманите жертву, як ви її нейтралізуєте… Плюс додайте сюди елементи садизму, ну це якщо жертва вас допекла в зюзю. Врахуйте, що у вас має бути відповідна фізична підготовка для того, щоб нейтралізувати жертву силовим методом. Або купа хитрощів – нейтралізувати її хлорформом. Не забудьте про відбитки пальців. Вам потрібні зручні рукавиці, і нічого страшного, якщо вони будуть не чорні і не шкіряні. Головне, щоб було зручно. Найкраще, звісно – це обпалена шкіра на пальчиках, але то вже занадто брутально. Просто рукавиці. Більше того, не можна на місце злочину лишати будь-що, що може вказати на ваше ДНК. Це суттєво. Плюс необіхдно забезпечити собі алібі. Можна з допомогою твіттеру. Твітьте й вбивайте водночас, і тоді вас точно не будуть підозрювати. Який ненормальний буде твітити під час вбивства, еге ж?!  Ще можна знайти схожого на вас спільника і відправити його у людне місце, щоб думали, що то ви. Алібі – це ніжна штука, вимагає ідеального і чіткого планування. Прокол з алібі означає провал операції вцілому. І ще бажано, що вас не могли ніяк пов’язати із жертвою. Інакше ваші ручки будуть у наручниках, і вони будуть без рожевого пушка. І сексапільна блондо-брюнетка запроторить вас за грати *хлип-схлип*.

Власне, у мене майже все. А взагалі, якщо уже зовсім по секрету… Якщо люди, яких ви хотіли б вбити, реальні буки й бякі – карма все одно стукне по них їхньою ж букістю й бякістю, а ви спостерігатимете за цим з чистою совістю, попиваючи мохіто. Так що ходімо генерувати тепло й любов 🙂

3 thoughts on “Організація і методика вбивства :)

  1. Прикольно. Я якось всерйоз став прораховувати кожен крок і кожну деталь, якщо раптом зараз хтось вривається до мене у кімнату і я його кокошкаю. Як відразу затягую у ванну і біжу в будівельний магазин по розчинники, кислоти і все що розїдає плоть, а також по сокиру та інші ріжуче-довбальні інструменти + різні штуки що перебивають запах. Далі розчленуваня тіла – і поступове винисення по шматках у чорних сміттєвих пакетах, які поміщатиму у рюкзак туристичний. І кожного разу змінюватиму рюкзак на кульок, на сумку на картонну пачку тощо.
    Оскільки у мене нема машини, то це значно цікавіше – бо в машину раз і загрузив тіло десь із 3-4 шматків. А так його треба планомірно і поступово виносити.

    • До речі, доволі цікава думка про розчинники, кислоти і т.д. Чомусь не задумувалась про такий варіант 🙂

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s