Про швидкість життя

Стандартний

Народ, мене кудись несе. Не розумію, що відбувається. Якщо порівняти життя з річкою – то якраз зараз моє життя нагадує бурхливий потік, який нtumblr_mcd71mkWK01r95wk2o1_500_largeародився десь на гірській полонині, трошки зросив її, а потім натрапив на скелі – і полетів униз. І не може спинитись. Немає за що хапатись. Схил занадто крутий. І всюди натикається на каміння. Каміння. І ще каміння. Ай! Потічку боляче. Він не очікував, що, вирвавшись із тихої спокійної полонини, на нього чекатиме настільки жорсткий світ, де його оточує оте каміння. Ну де-не-де пролітає м’яка зелена травичка, що милує око. Ну і сонце світить над головою, що теж не може не радувати.

Часом починаєш бігти – і не можеш зупинитись. Потрапляєш у круговерть подій і лякаєшся, бо цей атракціон крутиться занадто швидко, і ти боїшся зістрибнути. Воно й не дивно: зістрибнувши, можна отримати й перелом кінцівок. І ще якусь травму.

Постійно спішиш, біжиш, спіткаєшся, обтираєш колінця – підіймаєшся і далі набираєш швидкість. Ось цей вічний спринт… Виснажує. Стомлюєшся. Хочу посидіти на лавочці, доки сонце ще світить над моєю головою.

Advertisements

3 thoughts on “Про швидкість життя

  1. і я все думаю, де Саша пропала. вдало підібрала слова на цей стан. // так хочеться натиснути на паузу. // тримайся =)

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s