Уривками хаотичних думок

Стандартний

Хочеться піднятись над землею і полетіти… Відчути себе вільною. Не відчувати земного тяжіння в ногах. Вдихнути на повні легені свіжого повітря. tumblr_mhzazesjIX1s5zpmxo2_500_largeВідчути невагомість. Легкість буття. Увібрати в себе усю красу синього неба, зігрітись теплом сонця, освіжитись легким вітерцем. Вигнати з душі усі переживання, клопоти, все те, що чорнить душу… Натомість наповнити її добром, світлом, любов’ю, радістю, емоціями, співчуттям, щирістю…

Це відчуття моральної свободи. Коли ти можеш в думках полетіти, звільнити руки й ноги від пут сірої щоденності. Не бачили? Не пробігало? В дитинстві можна просто узятись рукою мотузку від повітряної кульки – і ти уже в небесах. Але із роками ти обростаєш реальністю, і тобі від неї нікуди не втекти. Ти не можеш сприймати світ так, як колись. Ти забагато про нього знаєш.

В якийсь момент цей світ, наповнений тисячами особистостей, стає тісним. Особистість задихається, в душі повно сірої буденної пилюки, в голові – склад непотрібної інформації, в серці – уламки, уламки, уламки. Гострі уламки, якщо намагаєшся їх винести звідти – обов’язково поріжешся, на долонях буде повно крові.

Слова. Речення. Діалоги. Потоки слів. Наслідки від того, що вони сказані. Наслідки від того, що вони лишились несказаними. Краще музика. В голові. В плеері. Музика не так глибоко може ранити, як слова. Музика взагалі не вміє ранити. Стенографія почуттів, крила душі, політ уяви… Якби зараз я могла б загадати бажання, воно б звучало так: хочу піднятись у небо і розчинитись у музиці, хочу бути невидимою субстанцією між світами, існувати в прекрасному і нести щось прекрасне. А не бути тим, чим я є щодня.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s