Стан закоханої ідіотки

Стандартний

tumblr_mhuycl5e3u1r0i9t4o1_500_large Що ви на мене так дивитесь? Властиво кожній дівчині. І хлопцям теж, хоч воно трішки по-іншому у них протікає. Навіть мені часом, хоч я вже й зареклась хоч колись за кимось страждати і не визнаю у себе цього діагнозу. Я буду насолоджуватись життям і попивати коктейлі, підтримуючи в собі імунітет до цієї зарази. І проведу коротенький лікбез, сьорбаючи мохіто, якщо ви не проти.

Власне, стан закоханої ідіотки – це не так уже й страшно. Порівняно із хронічним коханням – квіточки. Симптоми: ідіотські ляпи, ідіотська поведінка, ідіотський стан самокопання “а-чи-те-я-сказала-а-чи-те-я-зробила”, “серце-у-п’ятках-я-його-побачила”. Сугубо аналітично пропоную розглянути основні “за” і “проти” протікання такого стану в жіночому організмі.

“ЗА”. 1. Дівчинка щодня марафетиться, пудриться, гарно зачесується, до години перегрібає гардероб перед виходом на люди, одягається, потім переодягається – і все одно виходить з дому невдоволена своїм зовнішнім виглядом. Зате оточуючі відмічають той факт, що виглядає вона шикарно. В народі побутує думка, що якщо дівчина виглядає шикарно – то обов’язково робить це для когось. По секрету скажу, що часто це зовсім не залежить від чоловіка, але якщо протилежній статі та іншим пліткаркам так зручніше – будь ласка.

2. Якщо стан закоханої ідіотки взаємний, і об’єкт вашої пристрасті поводить себе як закоханий ідіот – це ж просто прекрасно! Це ж гармонія і дзен! Пощастило вам 🙂 Тільки не забудьте точно впевнитись, чи саме ви є об’єктом його закоханості. Любовні багатокутники ніхто і ніякими законами не скасовував.

3. Метелики у животі. Однозначний плюс, який супроводжує перші погляди, перші поцілунки, перші палкі обійми і т.д. Метелики, щоправда, мають властивість вимирати, швидкість їх вимирання прямопропорційна до швидкості наростання поводження поведінки об’єкта закоханої ідіотичності як тормознутої особистості, простіше кажучи – лажає хлопчик і відбиває бажання навіть говорити з ним по телефону.

“ПРОТИ”. 1. Він проявляє до мене знаки уваги чи то у мене хвора уява? Власне, ось вам основний камінь стану закоханої ідіотичності. Ви насправді не знаєте, чи то вам дійсно не привиділось, чи то у вас маніакальний психоз і ви зовсім не здатні інтерпретувати вчинки сторонніх людей об’єктивно.

2. “Я б написала йому перша, але тоді на Землю впаде метеорит і ми всі помремо” (с). Ось вам другий камінь. Вона – закохана ідіотка, він закоханий ідіот, метелики в животі – в наявності, але він боїться почути “ні”, незважаючи на те, що він Мущіна, а вона – дєвочка традиційних поглядів і не звикла першою проявляти ініціативу. І ці люди ходять одне навколо другого, і не можуть ніяк досягти дзену до тих пір, доки доля сама не втрутиться у це неподобство. Або не втрутиться і вирішить, що немає чого допомогати цим остолопам, які між трьох сосен заблукали і щастя свого не бачать.

3. “Ну напиши йому перша”. Ви хоч уявляєте, як важко дівчинці це зробити? Хлопець затупить, а вона потім місця собі не знаходитиме, її ніжне дівоче его постраждає від того, що він знає, що він їй подобається, але він не відповість взаємністю. Вища математика з її інтегралами і диференціальними рівняннями тут вихідна. Тут формули міжстатевих взаємовідносин, які не вписуються не те що в математику, навіть в логіку. Плюсуємо ніжнійше чоловіче его, яке боїться почути відмову.

Навіть якщо ви й не аналітики, ви прекрасно зрозуміли, що зараз логічніше було б розглянути основні рецепти подолання стану закоханої ідіотки. Насправді усе добре й позитивне, що відволікає вас від маніакального стану переслідування тієї людини – ваші ліки. Також рекомендовано довести до відома хлопця те, що саме він спричинив ці аццькі муки. Може й дзен близько. Разом з тим… Не забудьте в потрібний момент повернутись спиною до людини, якій ви не потрібні, і йти далі. Бажано, щоб цей потрібний момент наступив чим раніше. У ваших же інтересах.

Шановні хлопці! В цілях профілактики закликаю вас не заражати дівчат закоханим ідіотизмом! Будьте чоловіками, проявляйте ініціативу, кличте їх на побачення, даруйте квіти, цілуйте в кінотеатрі на останньому ряду, будьте поруч із ними справжніми чоловіками, опорою і надією. Не забувайте, що навіть сильна і незалежна особистість любить, коли їй у ванні чухають спинку, просто так зразу й не зізнається в цьому, ібо ореол незалежності боїться розвіяти. І якщо дівчинка не тормоз – вона це обов’язково оцінить 🙂

Advertisements

5 thoughts on “Стан закоханої ідіотки

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s