Весняне. Terra incognita.

Стандартний

qWVi4OU_xA0 Саме той момент, коли хочеться із подругою сидіти під ковдрою, пити вино і розповідати їй: “Ти знаєш, а я б з ним зустрічалась, щось у ньому є…”. І поки що це щось – terra incognita.

Я взагалі боялась, що там, на душі, уже ніколи не стане тепло. Я занадто націлила себе на кар’єру, віддаю їй навіть більше офіційних 40 годин в тиждень. Посада зробила мене черствішою, жорсткішою, довелось звикнути приймати серйозні рішення і нести за них серйозну відповідальність. І я зловила себе на тому, що мені уже не боляче, коли від мене йдуть люди. Друзі, хлопці – вони свою місію виконали. Далі – без них.

Хочеться любити. Віддавати свою енергію не лише кар’єрі. Хочеться, щоб і мене любили. Хочеться теплих вечорів разом, коли можна сховатись під ковдрою і виплакатись про наболіле, відчуваючи підтримку і взаєморозуміння. Хочеться йти по життю із вірним соратником. Але хочеться віддавати – і отримувати щось взамін.

Вечір, вино і ковдра. В моїй голові тисячі думок, але частина з них присвячені тобі. Мабуть, це щось значить.

Advertisements

4 thoughts on “Весняне. Terra incognita.

  1. Я хоч свідомо і не націлювала себе на кар”єру, але якось так само склалося. І навіть свідома відмова від деякого обсягу роботи у ім”я стосунків задоволення не принесли. Ніби все чудово, я навіть по-своєму щаслива, але внутрішня черствість не дозволяє просто взяти, і перестати все прораховувати та планувати будь-який розвиток подій. І відчуваєш себе мало не роботом, який просто не хоче бути вразливим, а тому і сам перетворюється на запрограмований механізм для певних ідеальних дій. Жодних скандалів, негативу, привітність та вміння розуміти – лише маска, яка зовні виглядає як майже ідеальна, а всередині приховує те, що я просто не хочу нічого відчувати, тому що не довіряю нікому, крім себе та своєї сім”ї.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s