Гальмівна рідина та основні аспекти її впливу на ваше життя

Стандартний

blog-travel-we-heart-it  Якщо ви зараз очікуєте прочитати тут про нюанси заміни гальмівної рідини в автомобілях – провалюйте, ви не туди потрапили.

Мова піде про тормозну рідину у вашому мозку, ну може й навіть в усьому тілі. Думаєте, у вас її немає? Фіг там. У вас вона присутня, з різницею у кількості. У когось її замало, у кого забагато. Еркюль Пуаро, якщо пам’ятаєте такого видатного рознюхувача, що існував лише на папері, завжди закликав працювати сірими клітинками головного мозку. Будьте певні, що ефективна робота цих сірих клітинок блокується часто саме гальмівною рідиною, або ж не часто, а постійно.

Взагалі, гальма – то не є погано вцілому. Скромність, що прикрашає, ще ніхто не відміняв. Проте у певні моменти вашого життя ці самі гальма можуть позаважати. В роботі, коли є шанс добитись чогось більшого. В міжособистістних стосунках з друзями, колегами, коли потрібно проявити своє Я. В стосунках із протилежною статтю.

Але ваша гальмівна рідина – вона виключно ваша. Лише ви відповідаєте за її дію на вас, її рівень у вашій крові, за те, наскільки ви можете протистояти її дії. Тому перекладати відповідальність за її вплив на ваш стан на оточуючих – як мінімум ніхарашо, а як максимум – кримінал. Хто винен у невчасному піднятті вашої п’ятої точки?

Мораль: шукайте свій баланс між гальмами і сірими клітинками мозку, не забуваючи про наявність факторів серця, душі, відчуттів etc. І розумне співвідношення між тим, чого ви очікуєте від людей і тим, що ви робите для того, щоб вони виправдали ваші очікування. Цьомки вам 🙂

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s