Freedom

Стандартний

free  Це сталось внєзапно. Деякі речі мають властивість так ставатись. Просто в певний момент я відчула, що в моєму мозку пропали кордони, і це надало моїм думкам вільного польоту. Зникло кудись те, що відповідало в моєму мозку за моралізаторство. Перестали діставати гризливі думки типу “що скажуть, що подумають”. Свобода. Справді свобода.

Набридло заганятись у рамки. У світі повно речей, які неможливо загнати під оті ваші рамки моралі. Та й не потрібно. Речі існують незалежно від ваших намагань їх виправдати чи засудити. Ви собі як хочете, а вони далі існують, і чхали вони на вас із високої-високої гори.

Це так приємно – відчувати свободу не лише дій, а й душі. Раніше дії керувались рамками моралі, які ще з дитинства всаджувались у мозок поглибше. А зараз пориви душі і дії – в одному ритмі, в одному пориві, в одному напрямку.

Дорого коштує. Але воно того варте.

Advertisements

4 thoughts on “Freedom

 1. Я вже скучала за твоїми публікаціями і от чергова, яка страшенно припадає мені до душі!
  Вкотре з тобою погоджусь, мені знайомо як це – коли набридає відчувати якісь рамки і розуміння, що всі рамки лиш людьми придумані, а відтак у кожного можуть бути власні.
  От і нема потреби підлаштовуватись під чужі моральні рамки. Таки так, це відчуття того варте…

  • Дійно варте!) Але насправді до того, щоб дійсно отримати цю свободу від тисок суспільства, необхідно пройти певний шлях і заплатити певну ціну… А після того – все як відскакує від тебе…

 2. І знову ж таки, дозволю собі прокоментувати, адже автор явно читає мої думки, і це без мого дозволу 🙂

  Колись мені казали одне (2+2=4) потім сказали інше (що таке інтеграл і площа) а потім ти усвідомлюєш – соціум завжди годує тебе порціями, і в певній мірі ти розумієш що це обмеження свободи. Тобі кажуть треба любити Бога, але в той час знають як то буває коли ти розізлишся, і в тобі вже не Бог. Тобі кажуть слідувати одним правилам, потім виявляється що ти не пристосований до життя, бо в ньому інші правила вже. То навіщо слідувати парвилам? Краще вчитись як виживати коли вони міняються.

  Веду до того, що в житті так виходить, що обмежувати це навішувати людям якусь однобічну точку зору, щось майже визнано більшістю як стандарт поведінки, як норма. Але потім виявляється що це не норма, що є таке поняття як баланс всього, і всі норми валяться, ламаються.

  Тож думаю, в людини завжди має бути збалансовано все: нині ти добрий, завтра поганий, нині радісний завтра сумний, нині ти граєш по правилам соціуму, а завтра ні. Все тобі вирішувати коли і як ти собі даєш волю робити те чи інше. Збалансовано – маю на увазі що людина має сама усвідомлювати що таке норма – “бути нині одним а завтра іншим”.

  Це все я пишу, щоб підтвердити твої слова:
  в певний момент я відчула, що в моєму мозку пропали кордони
  Я це все відчув, коли усвідомив що в житті нема однозначності, і ніхто не має права давати якісь правила для загального вживання та фоловінгу. Жити за правилами це скучно.

  Набридло заганятись у рамки
  І це правильно, людина завжди має рости більше і дальше ніж рамки, які кладе їй соціум.

  • Ти не дозволяв мені читати свої думки, але явно читаєш мої 🙂

   Якраз от сьогодні була на цікавій конференції, багато цікавого говорилось, і була й така думка: багато чого залежить від освіченості людини, від її кругозору, і те, як вона веде себе у бізнесі – навіть дуже й дуже тісно пов’язано із освітою, світоглядом, навіть і музичними вподобаннями, і тому десь має право на життя істина, що чим більше ти знаєш, чим більше працюєш над своїм світоглядом (та й розвитком взагалі), тим більше твій мозок без кордонів, не обмежуєш себе стереотипністю мислення.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s