Я все ще жива…

Стандартний

large2  Хтось там вумний сказав, що часом люди помирають в тридцять, але свої похорони відкладають до семидесяти. І живуть так майже сорок років як зомбі, да? По графіку дім-робота-дім-діти-пелюшки. Складові змінюються з віком, але типово-середньостатистично життя виглядає саме так. Ні, я не стверджую, що я живу за іншим графіком, на мене чекає аналогічна картина, просто я ще не остаточно померла. На зло усім ворогами і ненависникам, чуєте? Просто встаєш одного ранку з ліжка – і тебе просто дико верне від всього.  І чіплятись за можливість проіснувати до семидесяти за законами суспільства не хочеться. Нехай і коротко, але яскраво, із повними фотоальбомами спогадів, із повними валізами сувенірів. Поміж нудно-типовими 70 і насичено-яскравими 30 я оберу друге. Навіщо цирк?

У голові паморочиться, душа – невідомо де, минуле – тягар, я тону й захлинаюсь темною водою, але знаходжу в собі сили розв’язати мотузку із тим тягарем, що несе мене назустріч смерті, на самісіньке дно. Виринаю і вдихаю повітря. Житиму. Ще б знайти сили допливти до берега.

 

3 thoughts on “Я все ще жива…

  1. дико верне від всього
    Ой, як же зрозуміло. Особливо коли технології в моїй роботі за ніч ростуть так швидко, що я не встигаю за день їх вивчити. І тоді думаєш – блін все так швидко живе, звідкись в них той запас енергії, чому в мене нема такого мотиватора щоб все гарненько було. Чи усвідомлюєш що соціум живе за якимось іншим правилом, іншим світом, і зразу ж усвідомлюєш – що не хочеш так жити, не хочеш себе обмежувати, чому себе напрягати рестрікшинами ..

    Але то депресняк, він проходить. Як не крути а витягує робота і музика ну і блогерство. Всі ці 3 речі мене витянули коли мав траблу. А про 30ку я в себе в блозі писав. Цікавий момент в житті (недавно був на 30ті ДН знайомого підтвердились та утвердились всі думки по цьому напряму). Час біжить швидко, але мені пофіг, живу як хочу.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s