У кожного свій саундтрек життя…

Стандартний

leYF2mUL_5A  Музика. Її не можна побачити. Можна почути, відчути кожною клітинкою тіла, пропустити через усі нервові закінчення і відчути неземну насолоду від її правильних гармоній. Це бальзам для душі у найважчі часи і приємне доповнення до найбезтурботніших часів. Це те, що буде з тобою завжди, навіть якщо забула в сумку покласти плеєр чи зарядити його. Вона буде в мозку, в душі, в серці, і її не викорінити. Вона часто задіває за живе певним набором гармоній, нот, інструментів, а часом своєю причетністю, прив’язкою до подій, людей, часів. Вона здатна заглушити думки тоді, коли ніхто й ніщо не здатні їх притишити. Це порив, це маленький світ. Вона для кожного, у кожного свій набір гармоній, який не лишить байдужим. Часом вона краще підходить для того, щоб висловити думки й почуття, бо слова не мають того емоційного окрасу.

Шкода, що її не можна потримати. Зате її можна вкласти у серце. Шкода, що так мало людей, яким подобається та ж музика, що й мені. Зате це прекрасно, що її настільки багато, що смаки у нас всіх дуже різняться.

У кожного свій саундтрек життя. Те, що супроводжує найвідповідальніші і найсерйозніші моменти. Кожному своє. Але є та, що нікого не лишить байдужим.

 

Advertisements

10 thoughts on “У кожного свій саундтрек життя…

  1. В мене по життю, багато треків, якись про кохання як емоцію, якись про секс 🙂 якись про ненависть, якись про Новий рік (сумний і радісний), якись про зимовий вечір, коли я кодав багато, і успішно воно було, і радісно мені було. В більшості випадків позитивне. Бо негативну музику не слухаю. Колдплей мене завжди тішить, гарні в них роботи. Хоча вони не яскраві представники #EDM все ж таки специфіка в їх роботах “чіпляє”.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s