Люди…

Стандартний

largeЛюди… Егоїстичні запанцирьовані створіння. Зациклені на своєму Его, йдучи за покликом Лібідо, і тут ми не можемо сперечатись з дідусем Фрейдом. Люди. Верхній щабель розвитку і нижній щабель совісті. Тварини – і ті часом милосердніші. Люди. Брехливі і зрадливі істоти, що діють виключно у власних інтересах і переважно за гроші. Гроші стоять здебільшого у центрі всіх прагнень і мрій. Це трикляте бабло, яке все псує: людей, міжособистісні відносини, світ… Люди. Отримавши маленьку владу – стають великими скотами. Переважно великими й рогатими з наявністю копит.
Для мене однією із найбільших загадок лишається феномен дружби й любові. Як ці обмежені егоїстичні створіння здатні на вищі почуття і самопожертву заради когось, коли вони, осліплені своїми похотями, йдуть прямо до цілі, і їх абсолютно не гнітить жахливий сморід від трупів, що простилають цей шлях? Але від любові народжуються діти, вони виростають – і стають такими ж черствими і обмеженими. В очах – долари, в кармані – дулі. На шиї – хрестик, на блузці – англійська булавка.
Людська постать намертво оповита дурманом брехні, підлості, зради й лицемірства. Друг другом, але якщо ти успішніший – ти мені не друг. Порадіти чужим радостям ми не здатні. Порадіти чужому горю – це ми завжди раді. В очі – лицемірні співчуття, за спиною – невимовна радість від чужих бід.
Щоправда, всі забувають про те, що у пеклі варитимуться в одному казані. Великому, просторому і наповненому ще сотнею таких же. Всі страждатимуть від одного й того ж.

PS. Дивіться під ноги. Не спіткніться об власні ж брехню й лицемірство.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s