O tempora o mores, або розстановка крапок над “і”. І просто розстановка крапок, яких не вистачає.

Стандартний

*У цьому пості де-не-де, зовсім трошечки, трапляється нецензурна лексика, тому особливо ніжних і вразливих прошу зразу закрити вкладочку у браузері*

large_st_s

16:55. Вечоріло, я збиралась додому. Стояла перед дзеркалом у кабінеті, пов’язувала шарфа на шию. За цілий день на мене з тієї сторони дивилось доволі змучене віддзеркалення. Заторохкотів тиблофон у сумочці, потягнулась й дістала, на дисплеї – “Кум”. “Явно щось задумав”, – подумала я мимохідь.

– Кума, що робиш? На роботі?

– Так, збираюсь додому.

– А коли будеш в центрі?

– Хвилин через 15.

– Ок, ми з Танею тебе чекатимемо.

Таня – це моя кума, його дружина. З Танею ми сім років за однією шкільною партою. І дотепер дружимо.

Автобус привіз мене в центр через 15 хвилин. Набрала кума. Nемно уже надворі, зразу й не знайдеш їх.

– Ти де?

– Бачиш, машина фарами моргає? Йди сюди.

Машина була мені незнайомою. За півтори секунди мій мозок опрацював цей факт і оцінив, що в незнайому машину я не сяду ні за які пироги.

– Кум, що за приколи?

– Ходи сюди, хочу тебе з одним хлопцем познайомити.

– Зрозуміло. Я йду додому.

Навушники у вуха, курс додому. В сумці й далі вібрувала мобілка, куму, певно, було дуже соромно перед потенційним женихом.

За два дні перед цим ми сиділи з кумами і їли піццу, і його знову прорвало на допит про моє особисте життя. І на лекцію, як треба. І на сто запитань, кого я шукаю і чого я перебираю. А також поділився емпіричними дослідженнями на тему, який саме мені потрібен чоловік.

Тепер все по порядку.

Пункт перший. Од’їбіться всі від мого особистого життя, бо воно особисте, особисте і ще раз особисте. А, ну так, і ще й до того всього воно особисте. І я безмежно рада, що про нього ніхто не в курсі. Тому геть руки від нього. Бо блять це справжній піздец.large_wedding2 А може, я уже заміжня? 🙂

Пункт другий. Од’їбіться всі від ідеї познайомити мене з кимось. Це нагадує програму “Давай одружимось”, але там всі приходять по добрій волі, а мене знайомлять насильно. Я на таке не підписувалась. І “добрих” вчинків мені не треба. Я ж можу й грязюкою облити в моральному сенсі, що потім червоніти будете за мене. Більше того, це мене принижує. Я собі хлопця сама можу знайти.

Пункт третій. На всі запитання змісту “кого ти шукаєш” і “хто тобі треба” я тепер буду посилати прямо і матом. Не спортивним. Заїбали, Я перед вами не звітуюсь. Я звітуюсь виключно перед аудиторами, податковою і валютним контролем. А ви, мої доставучі,  хто?

І крім цього всього, я щаслива. І ні, я не ставлю собі за мету в цьому житті вийти заміж. Якщо я зустріну людину, з якою я захочу прожити все життя, народити йому дітей і варити йому борщ,  і це буде ще й взаємно, і він ще й запропонує мені вийти за нього заміж – я вийду. А виходити заміж за будь-кого я не буду. У мене в житті є багато інших цікавих занять окрім як сидіти й чекати біля вікна суженого-ряженого. Тому наступний, хто почне читати мені лекції про влаштування особистого життя, просто буде посланий на три заповітних літери. Ай, я ж попередила, що буде нецензурна лайка, тому спробую переформулювати: кожен, хто посміє дойобуватись до мене в питаннях заміжжя, буде без роздумів посланий нахуй.

Доповідь завершено, всім до побачення і до нових зустрічей.

 

11 thoughts on “O tempora o mores, або розстановка крапок над “і”. І просто розстановка крапок, яких не вистачає.

 1. аж страшно під таким постом щось писати) таке враження, що саме ваші читачі найактивніше вас дістають – але ж це не так?)
  мені якось щастить в плані доброзичливців, які дістають таким чином – ніхто не чіпає. а от мої подружки часто жаліються, що періодами їх оточення ніби змовляється і дістає їх заміжжям та закликає “не перебирати”

 2. Молодчина! Такий пост, ну просто мушу під ним підписатись!
  Я тебе дуже ЧУДОВО розумію, без матюків тут ніяк не обійтись!
  Мене спочатку теж брались знайомити, а коли у цьому відпала потреба то тепер пристають з допитами “коли заміж?” “ну чо ти ще не йдеш заміж” “тобі вже таки пора заміж” “ти ненормальна чого ти не спішиш заміж” і подібній МАРАЗМ.
  Інакшого виходу, аніж слати МАТОМ всіх тих “доброзичливців” здається попросту нема.
  Єдине, що тобі можу висловити – мою підтримку! Тримайся там, бо ті люди таки добряче можуть дістати з усім їхнім “добром”!

 3. Все вірно написала. Теж терпіти не можу, коли лізуть в особисте життя (незалежно від того є воно на той момент в мене чи ні). Тому посилай від душі)) Тим більше, що нецензурних слів у нас в країні можна на цілий словник назбирати, не те що примітивний іноземний “фак”:))

 4. Я жил со многими людьми, во многих местах. Я был удивлен — почему все люди так тревожатся о том, чтобы создавать проблемы другим? Если кто-то не женат, они беспокоятся: “Почему ты не женишься?” — как будто брак — это какой-то вселенский закон, которому нужно следовать. Измученный всеми и каждым, человек начинает думать, что ему лучше жениться — по крайней мере все эти люди перестанут его мучить. Но это ошибка: как только ты женишься, они начинают спрашивать: “Когда будет ребенок?

  Ошо

 5. Сповіщення: Детальне роз’яснення мого особистого життя всім заінтересованим | опосередкована щирість

  • Нє-є-є-є! Коли їх можна замінити, то рядова ситуйовина. Але оті постійні занудні монотонні «а ти», «а щоб нас за цим столом на наступний рік було більше», «а давай я тебе познайомлю з …» – то крапля за краплею домахує ТАК, що в якийсь момент просто треба послати «на я і на йо». Не стільки, щоб дойшло (хоча на якийсь час це їх справді затикає), скільки щоб спустити пару і не врізати чимось тяжким в лоба «доброзичливцю».

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s