You wanted more

Стандартний

Одній маленькій дівчинці присвячується…

We had it all
You let it go
You wanted more
(с) А-НА

Знаєш, у чому твоя проблема? Ти хочеш більшого. Ти чекаєш від людей більшого. Але вони не виправдовують твоїх сподівань. Вони не вважають, що вони щось тобі винні. Не вважають, що вони до чогось зобов’язані, навіть якщо ти не чужа для них людина. Більше того, коли вони відчувають, що від них хочуть більшого, вони тікають. Просто падають на мороз. Вони не хочуть, щоб від них хотіли більшого. Вони не хочуть цієї відповідальності, та й вона їм не потрібна.
9jU_HnozUtsА ти чогось від них чекаєш. Більше того, вони здатні тебе переконати у тому, що ти неправа, бо у тебе є очікування. І що від них не треба чекати нічого. І що неправильно від них чогось чекати. І що ти неправильна. І думаєш ти неправильно. І не віриш людям. А людям треба вірити. А ти не віриш, і з того твої проблеми.
Не слухай нікого. Хіба ти не вірила людям? Ти і зараз їм легко віриш, тільки вчасно спрацьовує інстинкт самозахисту. Ведешся. Тебе переконають, схилять на свою сторону, але потім ти струснеш себе і оціниш ситуацію тверезим поглядом. І зрозумієш, що у тебе є своя правда.
Ти не віриш словам. І правильно, хіба не раз тобі робили боляче одними словами? Ти віриш вчинкам. Боляче, але правильно. Говорити усі майстри. Але коли доходить до вчинків – нікого немає вдома. Факти, крихітко, факти. Це все, що має значення в наш час.
Ти не віриш людям. Наперед не чекаєш від них нічого хорошого. І правильно, хіба не раз вони робили тобі боляче? Хіба є сенс вірити, що в наступний раз буде по-іншому?

Advertisements

6 thoughts on “You wanted more

    • Ага. Зловила себе на тому, що коли часом чую якісь повчальні притчі, то автоматично їх приміряю на себе. І мені підходить.

  1. принаймні якщо оточити себе людьми, яким можна вірити та чекати чогось, воно якось на інших по барабану, автоматично не віриться і не чекається, а настрій кращий)

  2. От мені в цьому плані пощастило. Я вірю людям не більше ніж собі, а як виявилось навіть собі особливо вірити і чогось від себе очікувати не варто.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s