Знаки долі

Стандартний

Доверяй самому себе: каждое сердце

bbзвучит в нужной тональности.

(с)

Ральф Уолдо Эмерсон

 

Ні, ну отак живеш собі, встаєш вранці по будильнику, йдеш на роботу, попиваєш кавусю, і насправді “ничего не предвещало беды”. Ну живеш собі та й живеш, горя не знаєш. А потім щось йде не по плану. Не так, як задумано. Злишся. Сердишся. Бур-бур-бур. Бо уже наплановано, надумано й розписано. А тут, виявляється, нісудьба.
Дуже злишся. Не розумієш, чому не отримав те, чого хочеш. Але забуваєш, що раз ти його не отримав – тобі ще не час це отримати. Або тобі не потрібно це отримувати. Але усвідомлення цього приходить уже після того, як охолоне мозок й стихне вир емоцій. А доки вони бурлять – встигаєш знайти стопіцот винних і провести люстрацію онука неугодних. Це усвідомлення непросто дається. Про це легко говорити, але напрочуд важко дійсно відчути, усвідомити і повністю перестати переживати із-за того всього. Не одна година медитацій та роботи над собою. Не один день самокопання і пошуку причин в собі, в оточуючих. Не однією сльозою, врешті-решт.
Якби ж ми частіше звертали увагу на знаки долі… Часто ми хочемо щось зробити чи отримати, але життя нам перечить. А ми йдемо баранчиками напролом до цілі. І не звертаємо уваги на те, що нас намагаються попередити. Життя пробує натякнути нам, що наша одержимість певними людьми, речима, бажаннями – це зовсім не те, що нам дійсно потрібно. Іронія долі часто полягає в тому, що ми таки відвойовуємо своє, бажане. Але воно нам користі не приносить, розчаровує нас або ж, по традиції, вилазить боком.

Ми не помічаємо цього. Або помічаємо, але надто пізно. Але й тоді ми ладні шукати причину будь-де, але не в собі, не здатні зупинитись у своїх одержимих пристрастях і звернути хоч найменшу увагу на те, що відбувається навколо. Неотримане повідомлення. Неприйнятий дзвінок. Зайнята лінія. Маршрутка, що не приїхала. Випадкове слово. Випадкове зізнання. Символічна пісня у потрібний момент із динаміка радіо. Дивовижні співпадіння. Символічні сни. Випадкові зустрічі. Неочікувані зустрічі… Це неповний список.
Якби ж ми частіше звертали увагу на те, що хоче нам сказати життя, про що хоче нас попередити, застерегти…

Довіряти своїй інтуїції. Відкрити очі ширше.

One thought on “Знаки долі

  1. ооо, в мене все навпаки. я аж надто уваги приділяю знакам, і скрізь їх вбачаю, а для такої параноїчки як я це інколи зайве)
    з іншого боку – мені дуже подобається чиясь фраза, яка стала і моїм принципом: “все, что можно счесть добрым знаком, будет им сочтено”.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s